Menu
Your Cart

Glutamin

Bir amino asit çeşididir. Kasların toparlanmasında, kas hacminin gelişmesi, yaraların iyileşmesi, kas ağrılarının azalmasında, sindirim sisteminin düzenli çalışması, bağışıklık sisteminin kuvvetlenmesi konusunda faydası vardır. Antrenman sonrası kullanım ile kasların toparlanmasında önemli rol oynayan Glutamin aynı zamanda hastanelerde de tedavi süresini kısaltmakta ve sindirim problemlerini düzeltmekte ve kanser tedavisinde kullanılır. Gün içinde ya da antrenmandan sonra 5- 10 gram kullanılır. Su ya da meyve suyuyla tüketilebilir. Bireyin ihtiyacına göre günde 25 grama kadar tüketilebilir. İhtiyaç halinde gece yatmadan önce 5 gram kadar kullanılabilir

Marka: Zeus Nutrition Barkod: A52
Zeus L-Glutamine 500 Gr ÖzellikleriMarka:ZEUSSKT: 28,09,2023Servis Sayısı:100Servis Miktarı:1 Ölçek (5 g)Servis Başı Fiyat:4,39 TLZeus L-Glutamine 500 Gr KullanımıOrta Seviye1 tatlı kaşığı (5gr) ürünü 200 mL su ile karıştırarak tercihen antrenmandan önce ya da sonra alınız.İleri Seviye1 tatlı kaşığı..
219,00TL
Vergiler Hariç:219,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)
Notification Module
This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices or special promotions, etc.